fbpx

Odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů

  dále jen „Zákazník“.

  Zákazník tímto odvolává svůj souhlas se zpracováním osobních údajů, udělený společnosti AUTOCENTRUM Jičín s.r.o. se sídlem Hradecká 1107, 506 01 Jičín, IČ: 09715631, jako správci údajů a to pro marketingové účely – tj. zejména nabízení výrobků a služeb, zasílání informací o pořádaných akcích, výrobcích, službách a jiných aktivitách, kontaktování Zákazníka za účelem průzkumu spokojenosti, průzkumu trhu a za účelem marketingových výzkumů, kdy je Zákazník kontaktován elektronickou poštou, prostřednictvím poskytovatele poštovních služeb či telefonicky, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků.


  Zákazník je srozuměn s tím, že odvoláním souhlasu pro vybrané účely není dotčena zákonnost zpracování založená na jiných právních důvodech zpracování ani zákonnost zpracování vycházející ze souhlasu, ke kterému došlo před jeho odvoláním.

  Bez zbytečného odkladu od okamžiku odvolání souhlasu Zákazníkem, nejpozději však do jednoho měsíce, jsou správci povinni ukončit zpracování osobních údajů pro ty účely, ke kterým Zákazník odvolal svůj souhlas.

  Zákazník má právo, aby jeho osobní údaje byly ve stejné lhůtě vymazány, pokud neexistuje jiný právní důvod zpracování.

  Jaroslav Richter: Máme prověřené ojeté vozy skladem, ale najdeme vám i auto na míru

  Uvažujete o koupi ojetého vozidla a chcete si být jistí garancí jeho původu i servisní historií? Jsme certifikovaným partnerem programu Das WeltAuto (DWA), který vám zaručí,
  Číst dále

  Zimní servisní akce jen za 349 Kč

  Připravte svůj vůz na zimu a dopřejte mu péči v autorizovaném servisu Škoda. U nás jen za 349 Kč.
  Číst dále

  Připravíme na zimu i vozy VW a SEAT!

  Svěřte svůj vůz do rukou našich odborníků v autorizovaném servisu! Využijte naší akční nabídky na Zimní servisní prohlídku jen za 349 Kč! Nic vás potom na cestách nemůže překvapit.
  Číst dále
  preloader