fbpx

Ojetý vůz na míru

Nevybrali jste z naší široké nabídky skladových vozů, nebo Vás jenom nebaví trávit hodiny na internetu a hledat ojetý vůz dle Vašich představ? Tak v tom případě je naše služba „Ojetý vůz na míru“ přesně pro Vás!

Ať už hledáte velký a bezpečný vůz pro svou rodinu, nebo něco sportovnějšího pro zábavu, tak v rámci této služby Vám vyhledáme ojetý vůz, který bude přímo odpovídat Vašim představám.

Zajistíme Vám kompletní servis spojený s koupí vozu od odborné konzultace ohledně výběru, až po jeho přepis na dopravním inspektorátu. Patříme mezi největší dealery ojetých vozidel se skladovou nabídkou přesahující 300 vozidel, které čerpáme z naší široké databáze prověřených dodavatelů v rámci ČR i celé Evropy.

Od roku 2013 jsme dodali nové, či ojeté vozy všech cenových kategorií tisícům zákazníkům z ČR i zbytku Evropy. Mrkněte také na hodnocení klientů. Cesta k vašemu vysněnému vozu vede již jen přes vyplnění krátké poptávky.

Ondřej Sokol

Roman Staša

Vyplňte základní údaje…
  nebo volejte

  +420 739 633 630

  Jak to probíhá?

  1. Poptávkový formulář

  Vyplníte poptávkový formulář, ve kterém si zvolíte typ preferovaného vozu a doplníte požadované parametry, které by měl obsahovat. Případně si můžete domluvit osobní schůzku na telefonním čísle +420 739 633 630.

  2. Zdarma pro vás oslovíme desítky partnerů

  Spojí se s Vámi náš pracovník, který s Vámi probere možné detaily a předá kompletní informace na naše nákupní oddělení. Kde oslovíme naše ověřené partnery a připravíme individuální nabídku přímo pro Vás.

  3. Detailně zpracovaná nabídka na míru

  Prodejce Vám zašle detailně zpracovanou nabídku, která obsahuje kompletní informace o daném vozu vč. fotografií a konečné prodejní ceně. Po odsouhlasení nabídky složíte vratnou zálohu ve výši 10 % prodejní ceny a my zahájíme veškeré úkony spojené s nákupem vozidla.

  4. Doprava do AUTOCENTRUM Jičín

  Zajistíme dopravu vozu do našeho salonu AUTOCENTRUM Jičín, kde vůz projde kontrolou technického stavu v našem autorizovaném servisu. Poté provedeme testovací jízdu a připravíme vůz na osobní prohlídku.

  5. Osobní prohlídka

  Domluvíme si termín osobní prohlídky, kde si vůz fyzicky prohlédnete a vyzkoušíte jeho jízdní vlastnosti na testovací jízdě. Po odsouhlasení vystavíme kupní smlouvu a doplatíte zbývající část kupní ceny.

  V rámci samotného prodeje Vám rádi zajistíme možnost výhodného financování od společnosti Volkswagen Financial Services, v rámci kterého získáte až 3 servisní prohlídky zcela ZDARMA. Dále Vám zajistíme kalkulaci pojištění, přepis vozu na dopravním inspektorátu i výkup Vašeho stávajícího vozu.

  Zavolejte  nám na

  +420 739 633 630

  nebo vyplňte základní informace o požadovaném voze, a my se vám ozveme.
  Jak se starat o auto, aby co nejdéle vydrželo?

  Každý majitel vozidla ví, jak je důležité udržovat vůz v dobrém stavu. Nejenže to zvyšuje bezpečnost na silnicích, ale také to může výrazně snížit celkové náklady na provoz a opravy. V tomto článku vás provedeme klíčovými kroky, které pomohou vašemu vozidlu, aby vám sloužilo lépe a déle.
  Číst dále

  Světla u auta: Co všechno dnes musí umět?

  Vidět a být viděn – to je základní funkce světel u aut. Moderní světlomety toho ale umí mnohem víc. Třeba vás přivítat, když vyjdete z domu.
  Číst dále

  Iveta Nechánská: Marketing i prodej se přesouvá do online prostředí

  Vývoj jde neustále dopředu, což platí i pro marketingové aktivity. AUTOCENTRUM Jičín za posledních pět let prošlo spoustou zásadních proměn a přesunulo svou propagaci hodně do
  Číst dále