Souhlas se zpracováním osobních údajů pro marketingové a obchodní účely

Souhlas společnosti AUTOCENTRUM Jičín s.r.o. se sídlem Hradecká 1107, 506 01 Jičín, IČ: 01596501, jako správci údajů, nebo subjektu, který správce pověří realizací úkonů pro marketingové a obchodní účely. Souhlas je udělován ke zpracování jména, příjmení, poštovní adresy, e-mailové adresy a telefonu k marketingovým a obchodním účelům, spočívajících v zasílání a podávání informací o produktech, službách a akcích po dobu 10 let. Souhlas je udělen podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů za podmínek zpracování uvedených v tomto souhlasu, v příslušných právních předpisech a v Zásadách zpracování osobních údajů společností AUTOCENTRUM Jičín s.r.o., které jsou k dispozici na www.autocentrum-jc.cz nebo na adrese sídla správce údajů.

Uzavřené salony na státní svátek

Naše salony budou v sobotu 29. 8. 2020 uzavřeny.
Číst dále

Náhradní vůz během opravy ZDARMA!

Využijte naší akční nabídky během září a října a jezděte náhradním vozem po dobu opravy zcela ZDARMA!
Číst dále

Elektromobily ŠKODA v AUTOCENTRU Jičín

Právě procházíme největší změnou od vynálezu automobilu. Již více než 100 let funguje automobil na principu vnitřního spalování, ale to se teď mění. Jsou zde elektromobily! Elektromobily pod značkou ŠKODA iV nabízejí výtečnou dynamiku danou vysokým točivým momentem a plynulou, tichou jízdu.
Číst dále
preloader