Souhlas se zpracováním osobních údajů pro marketingové a obchodní účely

Souhlas společnosti AUTOCENTRUM Jičín s.r.o. se sídlem Hradecká 1107, 506 01 Jičín, IČ: 01596501, jako správci údajů, nebo subjektu, který správce pověří realizací úkonů pro marketingové a obchodní účely. Souhlas je udělován ke zpracování jména, příjmení, poštovní adresy, e-mailové adresy a telefonu k marketingovým a obchodním účelům, spočívajících v zasílání a podávání informací o produktech, službách a akcích po dobu 10 let. Souhlas je udělen podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů za podmínek zpracování uvedených v tomto souhlasu, v příslušných právních předpisech a v Zásadách zpracování osobních údajů společností AUTOCENTRUM Jičín s.r.o., které jsou k dispozici na www.autocentrum-jc.cz nebo na adrese sídla správce údajů.

  ŠKODA ENYAQ iV

  První plně elektrické SUV ŠKODA právě přijíždí! Zajímá vás, co vše s sebou přiveze? Od čtvrtka 13. 5. 2021 si můžete zbrusu nový model ŠKODA ENYAQ iV osobně prohlédnout a vyzkoušet na našem salonu.
  Číst dále

  Výprodej ŠKODA FABIA 3. generace

  Pořiďte si ŠKODU FABIA 3. generace za akční ceny! Všechny vozy jsou skladem, ihned k odběru. Akce trvá jen do vyprodání zásob!
  Číst dále

  Máme otevřeno bez omezení!

  Máme kompletně otevřeno! 🧡 Můžete dorazit kdykoliv během otevírací doby, bez nutnosti předchozí rezervace, naše showroomy jsou znovu přístupné všem.
  Číst dále
  preloader