Novinky

  • Salon ŠKODA Uzavřené salony na státní svátek 25. 9. 2020 - Naše salony budou v sobotu 29. 8. 2020 uzavřeny.
  • Servis VW, SEAT Náhradní vůz během opravy ZDARMA! 26. 8. 2020 - Využijte naší akční nabídky během září a října a jezděte náhradním vozem po dobu opravy zcela ZDARMA!
  • Elektromobilita Elektromobily ŠKODA v AUTOCENTRU Jičín 28. 7. 2020 - Právě procházíme největší změnou od vynálezu automobilu. Již více než 100 let funguje automobil na principu vnitřního spalování, ale to se teď mění. Jsou zde elektromobily! Elektromobily pod značkou ŠKODA iV nabízejí výtečnou dynamiku danou vysokým točivým momentem a plynulou, tichou jízdu.
  • RESTART 125 let Akční nabídka RESTART 30. 6. 2020 - ŠKODA AUTO letos slaví významné výročí! Jezdíme s ní už 125 let! Na oslavu tohoto výročí pro vás připravila výhodnou nabídku na nové vozy z edice 125 let – ŠKODA FABIA, SCALA, KAMIQ a KAROQ.
  • Nenechte nic náhodě! 15. 6. 2020 - Nechte svůj vůz zkontrolovat v našem autorizovaném servisu i před dovolenou po České republice! Nic vás potom na dovolené nemůže překvapit!
  • Naše vozy na turnaji Grabmasters! 26. 5. 2020 - Osmý ročník golfového turnaje u hradu Grabštejn je tady a s ním i naše vozy ŠKODA! Kdo bude vítězem letošního ročníku a zapůjčí si tak vůz ŠKODA dle vlastního výběru na celý víkend?
  • Das WeltAuto a autorizovaný servis VW a SEAT v Jičíně! 18. 5. 2020 - Nový salon pro prodej prověřených ojetých vozů z programu Das WeltAuto a nejmodernější autorizovaný servis Volkswagen a SEAT v regionu otevíráme již 10. 6. 2020! Již za pár týdnů se můžete těšit na otevření zbrusu nového salonu v Hradecké ulici v Jičíně!
  • Vyprodáváme sklady! 14. 5. 2020 - I přes tuto nelehkou dobu přinášíme skvělou zprávu! V AUTOCENTRU Jičín vyprodáváme sklady! Rádi přinášíme dobré zprávy… A o to víc v těchto nelehkých časech. Protože
  • Péče o vůz po zimě je potřeba! 20. 4. 2020 - Dopřejte svému vozu po náročném zimním období péči v autorizovaném servisu. Naplánujte si včas servisní prohlídku svého vozidla. Do 31. 5. 2019 jsme pro vás připravili
  • Rozšiřte možnosti svého vozu! 20. 4. 2020 - Chystáte se na jarní výlety na kolo nebo na lyže? Rozšiřte možnosti svého vozu a vyberte si ze stovek inovativních a praktických produktů ŠKODA Originálního příslušenství.Uzavřené salony na státní svátek

Naše salony budou v sobotu 29. 8. 2020 uzavřeny.
Číst dále

Náhradní vůz během opravy ZDARMA!

Využijte naší akční nabídky během září a října a jezděte náhradním vozem po dobu opravy zcela ZDARMA!
Číst dále

Elektromobily ŠKODA v AUTOCENTRU Jičín

Právě procházíme největší změnou od vynálezu automobilu. Již více než 100 let funguje automobil na principu vnitřního spalování, ale to se teď mění. Jsou zde elektromobily! Elektromobily pod značkou ŠKODA iV nabízejí výtečnou dynamiku danou vysokým točivým momentem a plynulou, tichou jízdu.
Číst dále
preloader