Co je program Das WeltAuto

DWA novinky1_10.6.2020

Das WeltAuto

Das WeltAuto je program prodeje kvalitních a prověřených ojetých vozů s důrazem na nejvyšší úroveň zákaznických služeb. V AUTOCENTRU Jičín, si díky programu Das WeltAuto můžete pořídit osobní vůz značek Volkswagen, SEAT nebo AUDI, ale také užitkové vozy Volkswagen s centrální podporou ze strany koncernu Volkswagen.

Nadstandardní služby

S výběrem a nákupem vozů vám pomohou naši proškolení prodejci. Při nákupu vozu z programu Das WeltAuto také získáte řadu nadstandardních zákaznických služeb, mezi něž patří minimálně roční záruka od data prodeje u vozů do 5 let stáří a do 150 000 najetých km, ověřený technický stav vozidla na základě technické prohlídky.

05.00_00_01_00.Still001

Díky spolupráci programu Das WeltAuto a Volkswagen Financial Services máte také možnost využít financování s výhodným úrokem, prodlouženou zárukou a flexibilitou splácení.

Výkup vašeho stávajícího vozu

Navíc se zbavíte starostí s prodejem vašeho stávajícího vozu. Naši proškolení prodejci váš vůz ocení a nabídnou vám optimální řešení pro prodej.

Bc. Jaroslav Richter
Vedoucí prodeje ojetých vozů
Jakub Hakl, Dis.
Prodejce ojetých vozů
Marek Lízr
Prodejce Ojetých vozůŠKODA ENYAQ iV

První plně elektrické SUV ŠKODA právě přijíždí! Zajímá vás, co vše s sebou přiveze? Od čtvrtka 13. 5. 2021 si můžete zbrusu nový model ŠKODA ENYAQ iV osobně prohlédnout a vyzkoušet na našem salonu.
Číst dále

Výprodej ŠKODA FABIA 3. generace

Pořiďte si ŠKODU FABIA 3. generace za akční ceny! Všechny vozy jsou skladem, ihned k odběru. Akce trvá jen do vyprodání zásob!
Číst dále

Máme otevřeno bez omezení!

Máme kompletně otevřeno! 🧡 Můžete dorazit kdykoliv během otevírací doby, bez nutnosti předchozí rezervace, naše showroomy jsou znovu přístupné všem.
Číst dále
preloader