fbpx

Co je program Das WeltAuto

DWA novinky1_10.6.2020

Das WeltAuto

Das WeltAuto je program prodeje kvalitních a prověřených ojetých vozů s důrazem na nejvyšší úroveň zákaznických služeb. V AUTOCENTRU Jičín, si díky programu Das WeltAuto můžete pořídit osobní vůz značek Volkswagen, SEAT nebo AUDI, ale také užitkové vozy Volkswagen s centrální podporou ze strany koncernu Volkswagen.

Nadstandardní služby

S výběrem a nákupem vozů vám pomohou naši proškolení prodejci. Při nákupu vozu z programu Das WeltAuto také získáte řadu nadstandardních zákaznických služeb, mezi něž patří minimálně roční záruka od data prodeje u vozů do 5 let stáří a do 150 000 najetých km, ověřený technický stav vozidla na základě technické prohlídky.

05.00_00_01_00.Still001

Díky spolupráci programu Das WeltAuto a Volkswagen Financial Services máte také možnost využít financování s výhodným úrokem, prodlouženou zárukou a flexibilitou splácení.

Výkup vašeho stávajícího vozu

Navíc se zbavíte starostí s prodejem vašeho stávajícího vozu. Naši proškolení prodejci váš vůz ocení a nabídnou vám optimální řešení pro prodej.

Bc. Jaroslav Richter
Vedoucí prodeje ojetých vozů
Jakub Hakl, Dis.
Prodejce ojetých vozů
Marek Lízr
Prodejce Ojetých vozů
Aneta Pátíková
Prodejce Ojetých vozůRoman Staša: „OCTAVII druhé řady jsem měl po tátovi. To auto bylo držák. Nikdy mě nenechalo ve štychu.“

Před dvěma lety vyhrál show MasterChef Česko. Od té doby stihl vydat kuchařku Matla a založit rodinu. Dnes vaří všude tam, kde si ho pozvou. Týdně
Číst dále

Připravíme na zimu i vozy VW a SEAT!

Svěřte svůj vůz do rukou našich odborníků v autorizovaném servisu! Využijte naší akční nabídky na Zimní servisní prohlídku jen za 299 Kč! Nic vás potom na cestách nemůže překvapit.
Číst dále

Zimní servisní akce jen za 299 Kč

Připravte svůj vůz na zimu a dopřejte mu péči v autorizovaném servisu ŠKODA. U nás jen za 299 Kč.
Číst dále
preloader