fbpx

Co je program Das WeltAuto

543A3088

Das WeltAuto

Das WeltAuto je program prodeje kvalitních a prověřených ojetých vozů s důrazem na nejvyšší úroveň zákaznických služeb. V AUTOCENTRU Jičín, si díky programu Das WeltAuto můžete pořídit osobní vůz značek Volkswagen, SEAT nebo AUDI, ale také užitkové vozy Volkswagen s centrální podporou ze strany koncernu Volkswagen.

Nadstandardní služby

S výběrem a nákupem vozů vám pomohou naši proškolení prodejci. Při nákupu vozu z programu Das WeltAuto také získáte řadu nadstandardních zákaznických služeb, mezi něž patří minimálně roční záruka od data prodeje u vozů do 5 let stáří a do 150 000 najetých km, ověřený technický stav vozidla na základě technické prohlídky.

05.00_00_01_00.Still001

Díky spolupráci programu Das WeltAuto a Volkswagen Financial Services máte také možnost využít financování s výhodným úrokem, prodlouženou zárukou a flexibilitou splácení.

Výkup vašeho stávajícího vozu

Navíc se zbavíte starostí s prodejem vašeho stávajícího vozu. Naši proškolení prodejci váš vůz ocení a nabídnou vám optimální řešení pro prodej.

Jakub Hakl, Dis.
Prodejce ojetých vozů
Marek Lízr
Prodejce Ojetých vozů
Aneta Pátíková
Prodejce Ojetých vozůJaroslav Richter: Máme prověřené ojeté vozy skladem, ale najdeme vám i auto na míru

Uvažujete o koupi ojetého vozidla a chcete si být jistí garancí jeho původu i servisní historií? Jsme certifikovaným partnerem programu Das WeltAuto (DWA), který vám zaručí,
Číst dále

Zimní servisní akce jen za 349 Kč

Připravte svůj vůz na zimu a dopřejte mu péči v autorizovaném servisu Škoda. U nás jen za 349 Kč.
Číst dále

Připravíme na zimu i vozy VW a SEAT!

Svěřte svůj vůz do rukou našich odborníků v autorizovaném servisu! Využijte naší akční nabídky na Zimní servisní prohlídku jen za 349 Kč! Nic vás potom na cestách nemůže překvapit.
Číst dále
preloader