Co je program Das WeltAuto

DWA novinky1_10.6.2020

Das WeltAuto

Das WeltAuto je program prodeje kvalitních a prověřených ojetých vozů s důrazem na nejvyšší úroveň zákaznických služeb. V AUTOCENTRU Jičín, si díky programu Das WeltAuto můžete pořídit osobní vůz značek Volkswagen, SEAT nebo AUDI, ale také užitkové vozy Volkswagen s centrální podporou ze strany koncernu Volkswagen.

Nadstandardní služby

S výběrem a nákupem vozů vám pomohou naši proškolení prodejci. Při nákupu vozu z programu Das WeltAuto také získáte řadu nadstandardních zákaznických služeb, mezi něž patří minimálně roční záruka od data prodeje u vozů do 5 let stáří a do 150 000 najetých km, ověřený technický stav vozidla na základě technické prohlídky.

05.00_00_01_00.Still001

Díky spolupráci programu Das WeltAuto a Volkswagen Financial Services máte také možnost využít financování s výhodným úrokem, prodlouženou zárukou a flexibilitou splácení.

Výkup vašeho stávajícího vozu

Navíc se zbavíte starostí s prodejem vašeho stávajícího vozu. Naši proškolení prodejci váš vůz ocení a nabídnou vám optimální řešení pro prodej.

Bc. Jaroslav Richter
Vedoucí prodeje ojetých vozů
Jakub Hakl, Dis.
Prodejce ojetých vozůUzavřené salony na státní svátek

Naše salony budou v sobotu 29. 8. 2020 uzavřeny.
Číst dále

Náhradní vůz během opravy ZDARMA!

Využijte naší akční nabídky během září a října a jezděte náhradním vozem po dobu opravy zcela ZDARMA!
Číst dále

Elektromobily ŠKODA v AUTOCENTRU Jičín

Právě procházíme největší změnou od vynálezu automobilu. Již více než 100 let funguje automobil na principu vnitřního spalování, ale to se teď mění. Jsou zde elektromobily! Elektromobily pod značkou ŠKODA iV nabízejí výtečnou dynamiku danou vysokým točivým momentem a plynulou, tichou jízdu.
Číst dále
preloader