Co je program ŠKODA Plus

Skoda Plus novinkyvelky

ŠKODA Plus


Jako autorizovaný prodejce vozů značky ŠKODA nenabízíme jen nové vozy, ale i roční, vyzkoušené a ojeté vozy z programu ŠKODA Plus. Všechny vozy označené tímto programem splňují přísná kritéria kvality a jsou tedy zárukou dlouhého a spokojeného užívání. Nemusíte se tedy obávat o historii vozu či špatný technický stav. Všechny vozy jsou prověřeny našimi odborníky a o všem vás budou podrobně informovat. Tyto vozy prověřené životem vám pomohou vybrat naši proškolení prodejci.

Nabídka vozů ŠKODA Plus zahrnuje

Roční vozy – velmi mladé ojeté vozy v perfektním stavu.

Vyzkoušené vozy – ojeté vozy do stáří pěti let, které splňují přísná kvalitativní kritéria. Původ a historie vozu je doložena certifikátem

Ojeté vozy – vozy starší pěti let, které nejsou zaštítěny programem ŠKODA Plus, ale při jejich koupi od nás získáte záruku pojízdného vozu, platnost STK minimálně na 6 měsíců od doby nákupu a kompletní vyčištění interiéru mokrou cestou.

OV13

Vozy z programu ŠKODA Plus jsou navíc nabízeny s řadou zákaznických výhod, jako je kvalitní autorizované servisní zázemí nebo mimořádně příznivé podmínky financování od společnosti ŠKODA Financial Services. Navíc můžete využít možnosti výkupu vašeho stávajícího vozu.

Výhody ŠKODA Plus

Značková záruka ŠKODA AUTO
Rychlé vyřízení formalit na jednom místě
Předváděcí jízda
Technická příprava vozu před prodejem
Výkup vašeho stávajícího vozu

Kontakty na prodejce ojetých vozů ŠKODA Plus

Iva Bohuňovská
Vedoucí prodeje ojetých vozů
Ondřej Havelka
Prodejce ojetých vozů
Jan Morávek
Prodejce ojetých vozů
Jakub Bárta
Prodejce ojetých vozů
Tomáš Svoboda
Prodejce ojetých vozůŠKODA ENYAQ iV

První plně elektrické SUV ŠKODA právě přijíždí! Zajímá vás, co vše s sebou přiveze? Od čtvrtka 13. 5. 2021 si můžete zbrusu nový model ŠKODA ENYAQ iV osobně prohlédnout a vyzkoušet na našem salonu.
Číst dále

Výprodej ŠKODA FABIA 3. generace

Pořiďte si ŠKODU FABIA 3. generace za akční ceny! Všechny vozy jsou skladem, ihned k odběru. Akce trvá jen do vyprodání zásob!
Číst dále

Máme otevřeno bez omezení!

Máme kompletně otevřeno! 🧡 Můžete dorazit kdykoliv během otevírací doby, bez nutnosti předchozí rezervace, naše showroomy jsou znovu přístupné všem.
Číst dále
preloader