Co je program ŠKODA Plus

Skoda Plus novinkyvelky

ŠKODA Plus


Jako autorizovaný prodejce vozů značky ŠKODA nenabízíme jen nové vozy, ale i roční, vyzkoušené a ojeté vozy z programu ŠKODA Plus. Všechny vozy označené tímto programem splňují přísná kritéria kvality a jsou tedy zárukou dlouhého a spokojeného užívání. Nemusíte se tedy obávat o historii vozu či špatný technický stav. Všechny vozy jsou prověřeny našimi odborníky a o všem vás budou podrobně informovat. Tyto vozy prověřené životem vám pomohou vybrat naši proškolení prodejci.

Nabídka vozů ŠKODA Plus zahrnuje

Roční vozy – velmi mladé ojeté vozy v perfektním stavu.

Vyzkoušené vozy – ojeté vozy do stáří pěti let, které splňují přísná kvalitativní kritéria. Původ a historie vozu je doložena certifikátem

Ojeté vozy – vozy starší pěti let, které nejsou zaštítěny programem ŠKODA Plus, ale při jejich koupi od nás získáte záruku pojízdného vozu, platnost STK minimálně na 6 měsíců od doby nákupu a kompletní vyčištění interiéru mokrou cestou.

OV13

Vozy z programu ŠKODA Plus jsou navíc nabízeny s řadou zákaznických výhod, jako je kvalitní autorizované servisní zázemí nebo mimořádně příznivé podmínky financování od společnosti ŠKODA Financial Services. Navíc můžete využít možnosti výkupu vašeho stávajícího vozu.

Výhody ŠKODA Plus

Značková záruka ŠKODA AUTO
Rychlé vyřízení formalit na jednom místě
Předváděcí jízda
Technická příprava vozu před prodejem
Výkup vašeho stávajícího vozu

Kontakty na prodejce ojetých vozů ŠKODA Plus

Iva Bohuňovská
Vedoucí prodeje ojetých vozů
Ondřej Havelka
Prodejce ojetých vozů
Jan Morávek
Prodejce ojetých vozůUzavřené salony na státní svátek

Naše salony budou v sobotu 29. 8. 2020 uzavřeny.
Číst dále

Náhradní vůz během opravy ZDARMA!

Využijte naší akční nabídky během září a října a jezděte náhradním vozem po dobu opravy zcela ZDARMA!
Číst dále

Elektromobily ŠKODA v AUTOCENTRU Jičín

Právě procházíme největší změnou od vynálezu automobilu. Již více než 100 let funguje automobil na principu vnitřního spalování, ale to se teď mění. Jsou zde elektromobily! Elektromobily pod značkou ŠKODA iV nabízejí výtečnou dynamiku danou vysokým točivým momentem a plynulou, tichou jízdu.
Číst dále
preloader