fbpx

Operativní leasing

Auto za hotové

Vlastnictví vozu
Bez starostí
Servis
Pojištění
Právní asistence
Zimní pneumatiky

Úvěr

Bez starostí
Pojištění
Právní asistence
Servis
Zimní pneumatiky

Operativní leasing

Bez starostí
Servis
Pojištění
Právní asistence
Zimní pneumatiky
Stále v novém voze

Jak to funguje?

Co udělat před tím, než s vozem začnu jezdit?

Vyberte si auto a zašlete nám poptávku.

Na našich webových stránkách máme mnoho skladových vozů. Pokud Vám ani jeden z nich nepadne do oka, můžeme objednat vůz dle Vašich představ.

Spojíme se s Vámi a společně projdeme podrobnosti, případně pomůžeme s výběrem.

Naši prodejci Vám vše ochotně vysvětlí a poradí s výběrem vozu přímo pro Vás a Vaše potřeby.

Požádáme Vás o přípravu dokumentů potřebných k ověření příjmů.

Pro ověření Vašich příjmů budeme potřebovat – podepsané potvrzení o výši příjmů od zaměstnavatele.

Leasingová společnost prověří Vaši bonitu.

Po schválení smlouvy vůz objednáme a přihlásíme na RZ.

Vyzvednutí Vašeho vysněného vozu.

Vůz Vám připravíme na naší prodejně, kde si ho vyzvednete a prodejce Vám ochotně ukáže vše, co budete pro užívání vozu potřebovat vědě

Užívání vozu

První splátka operativního leasingu.

Je standardně po prvním měsíci používání auta. Po dobu operativního leasingu je splátka neměnná a pravidelná.

Přezutí na zimní pneumatiky.

Pokud máte pneumatiky v ceně operáku, stačí se jen objednat do našeho servisu. Nic neplatíte. V případě, že nemáte pneumatiky v ceně, je pořízení a přezutí pneumatik na Vašem výběru. Naši servisní poradci Vám s výběrem ochotně pomohou.

Menší nehoda se může stát.

Někdo vám například na parkovišti urazí zrcátko. Nahlásíte událost na pojišťovnu a objednáte auto do servisu. Auto je plně pojištěné. Platíte pouze spoluúčast havarijního pojištění. Standardně lze zvolit spoluúčast mezi 1 % nebo 5 % z částky opravy.

Dovolená ve voze na operák.

V zimě na hory, v létě k moři. Cestu do zahraničí můžete absolvovat v autě na operativní leasing naprosto bez starostí. Budete-li potřebovat, rádi Vám zapůjčíme prvky příslušenství.

Přezutí zpět na letní pneumatiky.

Stejný systém jako v případě přezutí na zimní. V rámci operativního leasingu máte standardně jednu sadu letních pneumatik. V případě delšího pronájmu můžete mít sady dvě.

Po prvním roce užívaní budete potřebovat novou zelenou kartu.

První zelenou kartu dostanete při odjezdu od nás. Nová zelená karta Vám přijde po roce užívání auta automaticky. O nic se nestaráte. My zařídíme vše potřebné.

Poškození předního skla?

Kamínek, který skončí v předním skle, může způsobit prasklinu. Součástí našeho operativního leasingu je vždy připojištění všech obvodových skel v plné výši bez spoluúčasti. Stačí se tedy objednat do našeho certifikovaného servisu, kde Vám sklo vyměníme za nové.

Když auto potřebuje garanční prohlídku.

Auto Vám samo řekne, že potřebuje na garanční prohlídku a vyměnit olej. Pokud máte servis v ceně splátky, stačí se objednat do našeho servisu a nic neplatíte. Pokud zvolíte operák bez servisu, servis řešíte na vlastní náklady.

Další přezutí na zimní pneumatiky.

Stejně jako v případě prvního přezouvání. Zimní pneumatiky dostanete stejné, které jste měli poslední zimu. Při operativním leasingu s pneumatikami opět nic neplatíte. Pokud máte pneumatiky vlastní, je volba a platba na Vás.

Může být nutná i větší oprava.

Odřené dveře, promáčklá kapota a podobně. To v servisu na počkání neopraví. Na začátku vše nahlásíte pojišťovně. Ta si vše zaznamená a Vy auto objednáte do servisu, kde opravu provedou. Havarijní pojištění kryje škody, takže Vaše účast na ceně opravy je podle výše spolúčasti – nejčastěji 1 % nebo 5 %.

Kontrola najetých kilometrů.

Je dobré si ohlídat, kolik jste najeli kilometrů v závislosti na celkovém nájezdu, na který je operativní leasing uzavřený. Nabídka má toleranci 5 000 kilometrů. Za výraznější přejezd se platí v rámci jednotek korun za přejetý kilometr.

Přezutí zpět na letní pneumatiky.

Vaše poslední přezouvání. Systém je pořád stejný. Pneumatiky v ceně? Řešíte jen objednání do servisu. Na těchto pneumatikách auto i vrátíte zpět. Pokud si řešíte pneumatiky a servis sami, sami si také určíte, s jakými pneumatikami budete jezdit.

Kontrola před vrácením vozu.

Ještě než budete auto vracet, doporučujeme vzít ho na kontrolu. Tam Vám řeknou, v jakém stavu auto je a jestli je potřeba udělat případnou lehčí opravu, aby vrácení auta proběhlo bez problémů.

Po uplynutí doby pronájmu, vůz vrátíte do našeho salonu.

Až bude Váš operativní leasing končit, zajedete s autem k nám na prohlídku, kde auto projde finální kontrolou. Lehčí odřeniny, které jsou způsobené městským provozem, nevadí. Větší škrábance a viditelné poškození jste už určitě vyřešili v rámci kontroly před vrácením auta.

Po skončení operativního leasingu

Auto v pořádku prošlo kontrolou, kilometry sedí. Tím je Váš operativní leasing ukončen. Pokud jste si auto zamilovali, můžete si ho standardně odkoupit za výhodnější cenu. Pokud chcete pokračovat v operativním leasingu dále, myslete na to, že je třeba výběr vozu řešit ještě před koncem stávajícího operativního leasingu, aby se auto případně stihlo vyrobit a vyřídit veškeré náležitosti.

Poptávka vozu

  Kontaktujte nás. Rádi vám pomůžeme.

  Ing. Iveta Brendlová
  Vedoucí prodeje nových vozů
  Ing. Ester Králová
  Prodejce nových vozů
  Lucie Jodasová
  Prodejce nových vozů  Roman Staša: „OCTAVII druhé řady jsem měl po tátovi. To auto bylo držák. Nikdy mě nenechalo ve štychu.“

  Před dvěma lety vyhrál show MasterChef Česko. Od té doby stihl vydat kuchařku Matla a založit rodinu. Dnes vaří všude tam, kde si ho pozvou. Týdně
  Číst dále

  Připravíme na zimu i vozy VW a SEAT!

  Svěřte svůj vůz do rukou našich odborníků v autorizovaném servisu! Využijte naší akční nabídky na Zimní servisní prohlídku jen za 299 Kč! Nic vás potom na cestách nemůže překvapit.
  Číst dále

  Zimní servisní akce jen za 299 Kč

  Připravte svůj vůz na zimu a dopřejte mu péči v autorizovaném servisu ŠKODA. U nás jen za 299 Kč.
  Číst dále
  preloader