O nás

Pavel Fól

„Chceme-li v životě uspět, jeden z nejjistějších a nejlepších způsobů je dělat to, co děláme, velmi dobře...

Pavel Fól
jednatel společnosti

Jaroslav Richter

„Tajemství úspěchu v životě není dělat co se nám líbí, ale nalézt zalíbení v tom co děláme. Proto je pro mne důležité mít spokojené a věrné klienty, loajální a pracovité zaměstnance. A s úsměvem jde všechno líp, i když se zrovna nedaří.“

Jaroslav Richter
jednatel společnosti

Společnost AUTOCENTRUM Jičín

Společnost AUTOCENTRUM Jičín vznikla v dubnu 2013.

Jsme autorizovaným prodejcem nových i ojetých vozů značky ŠKODA. Naše nabídka zahrnuje servisní služby na vysoké profesionální úrovni a zajišťujeme mimo jiné také pojištění a financování vozů.

Prioritou je pro nás především kvalita poskytovaných služeb a individuální přístup k zákazníkovi.

Reference

Jsme oficiálně certifikovaní

SanSwiss
CS cargo
Continental
Svět Oken
Havetrans
Primatruck
HYDRA
Certifikát ISO 9001

Reference našich
zákazníků

Vážení jednatelé,

chtěl bych touto cestou vyjádřit velkou spokojenost při koupi nového vozu ve vaší prodejně. Byl jsem velice spokojen s prodávající Ing. Petrou Šulcovou - profesionální vystupování, okamžité reakce na dotazy, vysvětlení všeho co bylo potřeba.

S pozdravem

11. 9. 2019, Petr Poživil - Praha

Dobrý den,

chtěl bych tímto poděkovat panu Přibylovi za menší záruční opravu (roler u multifunkčního volantu). Hlavně bych chtěl vyzdvihnout ochotu, vstřícnost, velmi slušné jednání a rychlost. Byl jsem velmi spokojen, jednání se mnou jako se zákazníkem bylo na profesionální úrovni.
Ještě jednou děkuji.

27. 5. 2019, Vítězslav Mikšík

Při přečtení několika recenzí na Autocentrum Jičín jsem byl trošku skeptický, jestli kladné recenze, které uvádějí jsou pravdivé. A musím být opravdu upřímný, že to, co je napsáno, je naprostá pravda. Touto cestou moc děkujeme Autocentru Jičín, ale hlavně panu Havelkovi. Jelikož díky němu, samozřejmě i stavu vozidla, přispěl k úspěšnému zakoupení vozu. Jeho přístup a hlavně výborné chování vůči mně, ale i mé manželce, která také kvitovala celý proces prodeje, byl naprosto ukázkový. Vše perfektně popsal, vysvětlil, poradil, ukázal, vše k naší spokojenosti. Veškeré papírování probíhalo ve stejném duchu a ještě se skvělou kávičkou a úsměvem. Předání vozidla ,byť se jednalo o ojetý automobil , neprobíhalo někde venku, ale uvnitř prodejny, což umocnilo výsledek. Jsem rád, že jsme opět po dlouhé době našli prodejce, u kterého jsme byli maximálně spokojeni. Do budoucna se budu těšit na servis, kde doufám, bude vše ve stejném duchu. Dlouho jsem se nesetkali s tímto přístupem, jako u tohoto prodejce a proto s radostí doporučujeme.
PS : Ještě jednou Vám chceme moc poděkovat, za Vaši ochotu.

15. 4. 2019, Manželé Kučerovi

Za novými fotkami s celým týmem už několik let vyrážíme především do přírody po Čechách a Slovensku. Nejednou nás cesty zavedly na lokality, které jsou na jednu stranu úžasně fotogenické, ale díky tomu častokrát hůře dostupné. A tak jsme se rozhodli, že si uděláme radost a obstaráme nového člena, který nás na ta místa v přírodě dopraví a ještě uveze spoustu fototechniky s sebou. Vždy říkám, že velké plány se pojí s lidmi, o které se můžete opřít a spolehnout. Našli jsme si úžasný team lidí v Autocentru Jičín, se kterými jsme navázali spolupráci a ti nám pomohli najít nejlepší auto pro naše fotografická dobrodružství. Za těch 12 let své práce už o mně víte, že kromě profesionality jsem zastánce lidského přístupu všemi směry. A toho se nám přesně dostalo skrze jejich šikovné lidi. Takže velká spokojenost, nová Škoda Kodiaq 4x4 je v našich rukách a my budeme vyrážet do terénu zase o kus lépe vybaveni!

5. 2. 2019, Martin Stranka

Dobrý den,

dne 8. 10. 2018 jsem si u Vás zakoupil vůz značky Škoda Octavia.

Auto jsem si koupil, protože bylo pěkné, ale přispěla k tomu hlavně komunikace ze strany vedoucí prodeje paní Bohuňovské a také pana Konvaliny, se kterým jsem řešil odkup mého předešlého vozu.

Ještě jednou Vám moc děkuji za Váš přístup a srdečně zdravím

16. 10. 2018, Aleš Růžička

Hezký den přeji,

dne 29. 7. 2018 (neděle kolem 12:00 hod.) v Jičíně u Benzinky mě zkomplikoval život defekt mého osobního vozidla. Zjistil jsem si spojení na odtahovou službu Autocentrum Jičín, kam jsem zavolal a ihned mi byla přislíbena pomoc. Během půl hodiny přijel Váš zaměstnanec (bohužel jméno si již nepamatuji) a s velmi příjemným a profesionálním vystupováním přepravil mé vozidlo do Vašeho servisu v Jičíně. Vzhledem k té skutečnosti, že jsem přijel na krátkodobou dovolenou do Prachovských skal, jsem požádal o zapůjčení náhradního vozidla. Toto bylo ve velmi krátké době vyřešeno a já jsem spokojen odjížděl do zamluveného hotelu.

V pondělí jsem se spojil s Vaším technikem panem Brožem a vysvětlil jsem mu situaci, že v úterý dopoledne potřebuji z naléhavých pracovních důvodů odjet. Bylo mi jasné, že Váš servis je plně vytížen, přesto mi bylo přislíbeno můj požadavek splnit. Skutečně v úterý mi bylo mé vozidlo vráceno v bezvadném stavu a já se mohl vrátit k mým pracovním povinnostem.

Tímto bych chtěl tedy poděkovat Vašim zaměstnancům – pan Brož David a dále řidič odtahu (jméno jsem již zapomněl) - za jejich vstřícný a trpělivý přístup při jednání se mnou. Do této krizové situace jsem se dostal poprvé a neměl jsem žádné zkušenosti. Vaši zaměstnanci se mnou jednali příjemně a velmi profesionálně, což dělá čest Vaší pobočce v Jičíně.

9. 8. 2018, JUDr. Milan Toman

Dobrý den, paní Bohuňovská,

ráda bych Vám ještě jednou moc poděkovala za Vaše dnešní velmi hezké, přívětivé a empatické angažmá při předávání auta mému tatínkovi. Vaší zásluhou se z toho stal opravdu zážitek, právě tak, jak jsem si to představovala - ne jen obyčejná výměna klíčů a dokumentů, ale dárek k narozeninám v krásném balení od Vás.

Děkuji moc a přeji Vám hodně osobních i pracovních úspěchů!

Z Vizovic do Českého ráje zdraví Vaše vděčná klientka

25. 4. 2018, A. Pytelová

Dobrý den přeji.

Moc děkuji za ochotný přístup k mému problému s Octavií dne 7. 4. 2018. Byl jsem ohromen ochotou a vyřešením mého problému v sobotu. Nikdy jsem nezalitoval toho, že od r. 2005 jezdím na servis a jako rodina jsme si u vás koupili již několik aut. Vaši zaměstnanci jsou příkladní v chování vůči zákazníkům. Rádi k vám jezdíme.

S pozdravem

7. 4. 2018, Stanislav Grossman

Dobrý den,

v sobotu jsem přijel do Vašeho centra, kde jsem zakoupil ojetý vůz Škoda Yeti. V mém zaměstnání se pohybuji mezi lidmi a vím, co je to někdy za úkol, vyhovět jim a jednat vždy tak, aby byli spokojeni. Právě proto bych rád ocenil pana Morávka, který se mnou před prodejem vozu jednal a pak mi ho i prodával. Je to velmi milý a skvělý člověk. Byli jsme u Vás celá rodina, syna mám v Praze v podobné branži a bylo moc fajn, když se o nás pan Morávek postaral, vše nám vysvětlil a vůbec, byl neskutečně ochotný. Ještě dnes jsem s ním nějaké věci řešil po telefonu a ve všem mi vyšel vstříc. Již na místě v sobotu jsem požádal jeho kolegyni, aby mi sdělila, někoho na vyšší pozici a právě proto píšu Vám. Panu Morávkovi jsem osobně poděkoval, ale nedalo mi to a chci takto učinit i prostřednictvím Vás. Vážím si Vašich služeb, a pokud se všichni Vaši zaměstnanci chovají stejně jako pan Morávek, musí být radost s nimi pracovat. Ač jsem z jižních Čech, jezdím pravidelně do Prahy služebně i na návštěvy za synem, určitě se rád komukoliv zmíním pozitivně o Vaší firmě a vždy Vás budu doporučovat.

Děkuji za služby s prodejem vozidla a přeji mnoho úspěchu v podnikání a stejně spokojených zákazníku jako já.

6. 3. 2017, Szabó

Dobrý den,

dne 4. 10. 2017 jsme ve vašem Autocentru zakoupili Škodu Octavii 2,0 TDi - šedé barvy a touto cestou bychom chtěli poděkovat za profesionální přístup p. Konvaliny. Byl ochotný poskytnout jakékoliv informace týkající se vozu i přes email, jelikož jsme to k vám měli dost daleko a i osobní přístup při nákupu byl super :-). Vůz byl ve stavu, v jakém byl inzerován. Nákup proběhl hladce a i doklady k vozu byly dodány dle dohody.

Vřele budeme vaše Autocentrum doporučovat.

S pozdravem a co nejvíce prodaných vozů přejí

9. 10. 2017, Ilona a Radek Krištůfkovi

Na svou práci jsme hrdí.
Prověřte si naši minulost

Aktuálně o nás

ŠKODA KAROQ se slevou až 100 000 Kč
ŠKODA KAROQ se slevou až 100 000 Kč
16. 9. 2019
Buďte připraveni na vše, co podzim a zima přinese! Využijte našeho výprodeje vozů ŠKODA KAROQ a pořiďte si tento model se slevou až 100 000 Kč!
ŠKODA Plus, Měníme minusy ojetých vozů na plusy
ŠKODA Plus, Měníme minusy ojetých vozů na plusy
2. 9. 2019
Že koupit starý vůz má samé mínusy? My, v AUTOCENTRU Jičín, je s programem ŠKODA Plus měníme na plusy! U nás se nemusíte bát koupit si ojetý vůz.
Levněji vůz ŠKODA FABIA nepořídíte!
Levněji vůz ŠKODA FABIA nepořídíte!
19. 8. 2019
Nyní u nás v AUTOCENTRU Jičín pořídíte vůz ŠKODA FABIA se slevou 40 000 Kč! Velká podzimní akce platí jen do vyprodání zásob.

Práce je pro nás radostí.
Tohle je náš tým

Jaroslav Richter Jaroslav Richter JEDNATEL SPOLEČNOSTI
Pavel Fól Pavel Fól JEDNATEL SPOLEČNOSTI
Jaroslav Prager Jaroslav Prager VEDOUCÍ FLEET MANAGER
Bc. Iveta Brendlová Iveta Brendlová VEDOUCÍ PRODEJE NOVÝCH VOZŮ
Iva Bohuňovská Iva Bohuňovská VEDOUCÍ PRODEJE OJETÝCH VOZŮ
Petr Přibyl Petr Přibyl VEDOUCÍ SERVISU
Bc. Iveta Strouhalová Iveta Strouhalová MARKETING
Markéta Rohlenová Markéta Rohlenová EKONOMICKÉ ODDĚLENÍ

Chcete pro nás pracovat?
Šikovným lidem neumíme říct ne

Své životopisy můžete zasílat na info@acjc.cz

Autolakýrník / Přípravář

Co u nás budete dělat?

 • provádění kompletního procesu lakování vozidel
 • zajišťování přípravných prací před lakováním
 • vyhledávání kódu barvy/coloristika
 • příprava vzorků barvy

Co od vás požadujeme?

 • SOU - vyučení v oboru
 • praxi v oboru
 • řidičský průkaz sk. B
 • spolehlivost, samostatnost a loajalitu

Co vám za to nabízíme?

 • certifikované školení od ŠKODA AUTO
 • perspektivní zaměstnání u rozvíjející se firmy
 • práce s novými a moderními technologiemi
 • nadstandardní platové ohodnocení
 • příspěvek na penzijní/životní pojištění
 • zaměstnanecké stravenky


Máte zájem?

Napište nám něco o sobě. Nejlépe uděláte, když nám pošlete stručný a výstižný životopis.

pavel.fol@acjc.cz

Autoklempíř

Co u nás budete dělat?

 • Standardní klempířské opravy po nehodách a drobné opravy

Co od vás požadujeme?

 • vyučení v oboru
 • praxe v oboru
 • řidičský průkaz skupiny B
 • svářečský průkaz výhodou
 • bezúhonnost
 • flexibilita

Co vám za to nabízíme?

 • certifikované školení od ŠKODA AUTO
 • perspektivní zaměstnání u rozvíjející se firmy
 • nadstandardní platové ohodnocení
 • příspěvek na penzijní/životní pojištění
 • zaměstnanecké stravenky


Máte zájem?

Napište nám něco o sobě. Nejlépe uděláte, když nám pošlete stručný a výstižný životopis.

pavel.fol@acjc.cz

Automechanik

Co u nás budete dělat?

 • opravy motorových vozidel značky ŠKODA
 • běžný servis i opravy větších rozměrů, výměny čelních skel, pneu servis, rozvody motorů, klimatizace, geometrie, diagnostika

Co od vás požadujeme?

 • vzdělání v oboru
 • maturita vítána
 • znalost značky ŠKODA a praxe v oboru výhodou
 • řidičský průkaz skupiny B
 • znalost práce na PC

Co vám za to nabízíme?

 • certifikované školení od ŠKODA AUTO
 • perspektivní zaměstnání u rozvíjející se firmy
 • nadstandardní platové ohodnocení
 • příspěvek na penzijní/životní pojištění
 • zaměstnanecké stravenky


Máte zájem?

Napište nám něco o sobě. Nejlépe uděláte, když nám pošlete stručný a výstižný životopis.

pavel.fol@acjc.cz

PŘÍPRAVÁŘ VOZIDEL

Co u nás budete dělat?

 • Čištění interiérů, exteriérů klientských služebních vozidel
 • Obsluha automyčky

Co od vás požadujeme?

 • Řidičský průkaz sk. B
 • Spolehlivost, pracovitost, samostatnost a loajalitu
 • Bezúhonnost
 • Praxe v oboru výhodou, ne podmínkou

Co vám za to nabízíme?

 • Zajímavé platové ohodnocení
 • Zaměstnanecké stravenky
 • 20 dní dovolené + 3 dny free days


Máte zájem?

Pro více informací nás kontaktujte na telefonním čísle: +420 730 158 501 nebo e-mailu: pribyl@acjc.cz

PRODEJCE NOVÝCH VOZŮ

Co u nás budete dělat?

 • aktivní nabídka a prodej nových vozidel ŠKODA
 • nabídka finančních služeb
 • administrativa spojená s prodejem vozů

Co od vás požadujeme?

 • SŠ/SOU vzdělání
 • znalost práce na PC
 • řidičský průkaz sk. B
 • znalost AJ výhodou
 • zkušenosti z automobilové oblasti výhodou, nikoliv podmínkou
 • výborné obchodní a komunikační dovednosti
 • zákaznický a profesionální přístup
 • orientaci na výsledky
 • ochotu dále se vzdělávat
 • spolehlivost, nadšení a loajalitu
 • reprezentativní vystupování
 • trestní bezúhonnost

Co vám za to nabízíme?

 • zajímavé platové ohodnocení
 • zaměstnanecké stravenky
 • 20 dní dovolené + 3 dny free days
 • certifikované školení od ŠKODA AUTO


Máte zájem?

Napište nám něco o sobě. Nejlépe uděláte, když nám pošlete stručný a výstižný životopis.

brendlova@acjc.cz
tel.: 739 999 142

EKONOM – FINANČNÍ MANAŽER

Co u nás budete dělat?

 • Zodpovědnost za účetnictví, výkaznictví a controlling
 • Zastupování společnosti vůči třetím stranám (státní správa, banky, leasingové společnosti, auditoři, daňoví poradci)
 • Tvorba finančních plánů, řízení cash – flow
 • Zodpovědnost za zpracování výsledků hospodaření společnosti
 • Návrhy a kontrola ekonomické strategie
 • Úzká spolupráce s majiteli společnosti při rozvoji firmy
 • Vedení týmu podřízených

Co od vás požadujeme?

 • SŠ/VŠ vzdělání s ekonomickým zaměřením
 • Zkušenosti s ekonomickým řízením nejlépe v obchodní společnosti (5 let)
 • Znalost podvojného účetnictví
 • Orientace v daňové problematice
 • Dobré komunikační, organizační a analytické schopnosti
 • Pokročilá znalost MS Office
 • Znalost AJ nebo NJ slovem i písmem

Co vám za to nabízíme?

 • Zajímavé a motivující platové ohodnocení
 • Stabilní zaměstnání v perspektivní a rozvíjející se společnosti
 • Moderní zázemí
 • Služební vůz i k soukromému využití
 • Další firemní benefity


Máte zájem?

Napište nám něco o sobě. Nejlépe uděláte, když nám pošlete stručný a výstižný životopis.

Pavel Fól fol@acjc.cz
tel.: 739 999 148

Naše pobočky

Autosalon ŠKODA a autorizovaný servis ŠKODA

Adresa Hradecká 1101
506 01 Jičín
Prodej
PO – PÁ 7:00 – 17:00
SO 8:00 – 12:00
Servis
PO – PÁ 7:00 – 17:00
SO 8:00 – 12:00
Ukázat podrobnosti

Prodej referenčních, předváděcích a ojetých vozů ŠKODA PLUS

Adresa Hradecká 1105
506 01 Jičín
Prodej
PO – PÁ 8:00 – 17:00
SO 8:00 – 12:00
 
   
   
Ukázat podrobnosti

Vedení společnosti, ekonomické oddělení, marketingové oddělení

Adresa Hradecká 1107
506 01 Jičín
Provozní doba
PO-PÁ 8:00 – 16:00
   
 
   
   
Ukázat podrobnosti