O nás

Pavel Fól

„Chceme-li v životě uspět, jeden z nejjistějších a nejlepších způsobů je dělat to, co děláme, velmi dobře...

Pavel Fól
jednatel společnosti

Jaroslav Richter

„Tajemství úspěchu v životě není dělat co se nám líbí, ale nalézt zalíbení v tom co děláme. Proto je pro mne důležité mít spokojené a věrné klienty, loajální a pracovité zaměstnance. A s úsměvem jde všechno líp, i když se zrovna nedaří.“

Jaroslav Richter
jednatel společnosti

Společnost AUTOCENTRUM Jičín

Společnost AUTOCENTRUM Jičín vznikla v dubnu 2013.

Jsme autorizovaným prodejcem nových i ojetých vozů značky ŠKODA. Naše nabídka zahrnuje servisní služby na vysoké profesionální úrovni a zajišťujeme mimo jiné také pojištění a financování vozů.

Prioritou je pro nás především kvalita poskytovaných služeb a individuální přístup k zákazníkovi.

Reference

Jsme oficiálně certifikovaní

SanSwiss
CS cargo
Continental
Svět Oken
Havetrans
Primatruck
HYDRA
Certifikát ISO 9001

Reference našich
zákazníků

Dobrý den.

Minulý týden, jsem si ve Vaší firmě koupil roční vůz škoda Superb. Od začátku jsem jednal s vedoucí prodeje ojetých vozidel, paní Ivou Bohuňovskou. Od prvního telefonátu, jsem věděl, že jsem se rozhodl správně. Vše proběhlo naprosto perfektně k moji plné spokojenosti. Již dlouho jsem se nesetkal s takovým přístupem a s profesionalitou. Děkuji paní Bohuňovská a přeji vše nejlepší do další práce.

S pozdravem

Jan Šůs – INOVATECH s.r.o., IVT CENTRUM

26. 11. 2019

Dobrý den,

ještě jednou moc děkuji za Váš úžasný přístup a přeji hodně spokojených zákazníků, jako jsme my.

11. 11. 2019, Miloslava Kotápišová

Dobrý den,

chtěl bych tímto poděkovat Vaší firmě, speciálně panu Brožovi za přístup k mému problému s Octavií. Chápal moje požadavky a vyhověl mi ve všem, co jsem požadoval. Auto jsem převzal dokonale vyčištěné a opravené. Nikdy jsem neodjížděl nespokojen.

S pozdravem

25. 10. 2019, Stanislav Grossman

Jsem rád, že jsem se rozhodl spolupracovat právě s AUTOCENTREM Jičín. Příjemní majitelé i zaměstnanci, bezproblémové řešení všech požadavků i nadstandardní služby jsou to, co mě na téhle společnosti baví. A navíc všechno dělají s úsměvem!

Děkuji za super přístup.

24. 9. 2019, Ondřej Sokol

Vážení jednatelé,

chtěl bych touto cestou vyjádřit velkou spokojenost při koupi nového vozu ve vaší prodejně. Byl jsem velice spokojen s prodávající Ing. Petrou Šulcovou - profesionální vystupování, okamžité reakce na dotazy, vysvětlení všeho co bylo potřeba.

S pozdravem

11. 9. 2019, Petr Poživil - Praha

Dobrý den,

chtěl bych tímto poděkovat panu Přibylovi za menší záruční opravu (roler u multifunkčního volantu). Hlavně bych chtěl vyzdvihnout ochotu, vstřícnost, velmi slušné jednání a rychlost. Byl jsem velmi spokojen, jednání se mnou jako se zákazníkem bylo na profesionální úrovni.
Ještě jednou děkuji.

27. 5. 2019, Vítězslav Mikšík

Při přečtení několika recenzí na Autocentrum Jičín jsem byl trošku skeptický, jestli kladné recenze, které uvádějí jsou pravdivé. A musím být opravdu upřímný, že to, co je napsáno, je naprostá pravda. Touto cestou moc děkujeme Autocentru Jičín, ale hlavně panu Havelkovi. Jelikož díky němu, samozřejmě i stavu vozidla, přispěl k úspěšnému zakoupení vozu. Jeho přístup a hlavně výborné chování vůči mně, ale i mé manželce, která také kvitovala celý proces prodeje, byl naprosto ukázkový. Vše perfektně popsal, vysvětlil, poradil, ukázal, vše k naší spokojenosti. Veškeré papírování probíhalo ve stejném duchu a ještě se skvělou kávičkou a úsměvem. Předání vozidla ,byť se jednalo o ojetý automobil , neprobíhalo někde venku, ale uvnitř prodejny, což umocnilo výsledek. Jsem rád, že jsme opět po dlouhé době našli prodejce, u kterého jsme byli maximálně spokojeni. Do budoucna se budu těšit na servis, kde doufám, bude vše ve stejném duchu. Dlouho jsem se nesetkali s tímto přístupem, jako u tohoto prodejce a proto s radostí doporučujeme.
PS : Ještě jednou Vám chceme moc poděkovat, za Vaši ochotu.

15. 4. 2019, Manželé Kučerovi

Za novými fotkami s celým týmem už několik let vyrážíme především do přírody po Čechách a Slovensku. Nejednou nás cesty zavedly na lokality, které jsou na jednu stranu úžasně fotogenické, ale díky tomu častokrát hůře dostupné. A tak jsme se rozhodli, že si uděláme radost a obstaráme nového člena, který nás na ta místa v přírodě dopraví a ještě uveze spoustu fototechniky s sebou. Vždy říkám, že velké plány se pojí s lidmi, o které se můžete opřít a spolehnout. Našli jsme si úžasný team lidí v Autocentru Jičín, se kterými jsme navázali spolupráci a ti nám pomohli najít nejlepší auto pro naše fotografická dobrodružství. Za těch 12 let své práce už o mně víte, že kromě profesionality jsem zastánce lidského přístupu všemi směry. A toho se nám přesně dostalo skrze jejich šikovné lidi. Takže velká spokojenost, nová Škoda Kodiaq 4x4 je v našich rukách a my budeme vyrážet do terénu zase o kus lépe vybaveni!

5. 2. 2019, Martin Stranka

Dobrý den,

dne 8. 10. 2018 jsem si u Vás zakoupil vůz značky Škoda Octavia.

Auto jsem si koupil, protože bylo pěkné, ale přispěla k tomu hlavně komunikace ze strany vedoucí prodeje paní Bohuňovské a také pana Konvaliny, se kterým jsem řešil odkup mého předešlého vozu.

Ještě jednou Vám moc děkuji za Váš přístup a srdečně zdravím

16. 10. 2018, Aleš Růžička

Hezký den přeji,

dne 29. 7. 2018 (neděle kolem 12:00 hod.) v Jičíně u Benzinky mě zkomplikoval život defekt mého osobního vozidla. Zjistil jsem si spojení na odtahovou službu Autocentrum Jičín, kam jsem zavolal a ihned mi byla přislíbena pomoc. Během půl hodiny přijel Váš zaměstnanec (bohužel jméno si již nepamatuji) a s velmi příjemným a profesionálním vystupováním přepravil mé vozidlo do Vašeho servisu v Jičíně. Vzhledem k té skutečnosti, že jsem přijel na krátkodobou dovolenou do Prachovských skal, jsem požádal o zapůjčení náhradního vozidla. Toto bylo ve velmi krátké době vyřešeno a já jsem spokojen odjížděl do zamluveného hotelu.

V pondělí jsem se spojil s Vaším technikem panem Brožem a vysvětlil jsem mu situaci, že v úterý dopoledne potřebuji z naléhavých pracovních důvodů odjet. Bylo mi jasné, že Váš servis je plně vytížen, přesto mi bylo přislíbeno můj požadavek splnit. Skutečně v úterý mi bylo mé vozidlo vráceno v bezvadném stavu a já se mohl vrátit k mým pracovním povinnostem.

Tímto bych chtěl tedy poděkovat Vašim zaměstnancům – pan Brož David a dále řidič odtahu (jméno jsem již zapomněl) - za jejich vstřícný a trpělivý přístup při jednání se mnou. Do této krizové situace jsem se dostal poprvé a neměl jsem žádné zkušenosti. Vaši zaměstnanci se mnou jednali příjemně a velmi profesionálně, což dělá čest Vaší pobočce v Jičíně.

9. 8. 2018, JUDr. Milan Toman

Dobrý den, paní Bohuňovská,

ráda bych Vám ještě jednou moc poděkovala za Vaše dnešní velmi hezké, přívětivé a empatické angažmá při předávání auta mému tatínkovi. Vaší zásluhou se z toho stal opravdu zážitek, právě tak, jak jsem si to představovala - ne jen obyčejná výměna klíčů a dokumentů, ale dárek k narozeninám v krásném balení od Vás.

Děkuji moc a přeji Vám hodně osobních i pracovních úspěchů!

Z Vizovic do Českého ráje zdraví Vaše vděčná klientka

25. 4. 2018, A. Pytelová

Dobrý den přeji.

Moc děkuji za ochotný přístup k mému problému s Octavií dne 7. 4. 2018. Byl jsem ohromen ochotou a vyřešením mého problému v sobotu. Nikdy jsem nezalitoval toho, že od r. 2005 jezdím na servis a jako rodina jsme si u vás koupili již několik aut. Vaši zaměstnanci jsou příkladní v chování vůči zákazníkům. Rádi k vám jezdíme.

S pozdravem

7. 4. 2018, Stanislav Grossman

Dobrý den,

v sobotu jsem přijel do Vašeho centra, kde jsem zakoupil ojetý vůz Škoda Yeti. V mém zaměstnání se pohybuji mezi lidmi a vím, co je to někdy za úkol, vyhovět jim a jednat vždy tak, aby byli spokojeni. Právě proto bych rád ocenil pana Morávka, který se mnou před prodejem vozu jednal a pak mi ho i prodával. Je to velmi milý a skvělý člověk. Byli jsme u Vás celá rodina, syna mám v Praze v podobné branži a bylo moc fajn, když se o nás pan Morávek postaral, vše nám vysvětlil a vůbec, byl neskutečně ochotný. Ještě dnes jsem s ním nějaké věci řešil po telefonu a ve všem mi vyšel vstříc. Již na místě v sobotu jsem požádal jeho kolegyni, aby mi sdělila, někoho na vyšší pozici a právě proto píšu Vám. Panu Morávkovi jsem osobně poděkoval, ale nedalo mi to a chci takto učinit i prostřednictvím Vás. Vážím si Vašich služeb, a pokud se všichni Vaši zaměstnanci chovají stejně jako pan Morávek, musí být radost s nimi pracovat. Ač jsem z jižních Čech, jezdím pravidelně do Prahy služebně i na návštěvy za synem, určitě se rád komukoliv zmíním pozitivně o Vaší firmě a vždy Vás budu doporučovat.

Děkuji za služby s prodejem vozidla a přeji mnoho úspěchu v podnikání a stejně spokojených zákazníku jako já.

6. 3. 2017, Szabó

Dobrý den,

dne 4. 10. 2017 jsme ve vašem Autocentru zakoupili Škodu Octavii 2,0 TDi - šedé barvy a touto cestou bychom chtěli poděkovat za profesionální přístup p. Konvaliny. Byl ochotný poskytnout jakékoliv informace týkající se vozu i přes email, jelikož jsme to k vám měli dost daleko a i osobní přístup při nákupu byl super :-). Vůz byl ve stavu, v jakém byl inzerován. Nákup proběhl hladce a i doklady k vozu byly dodány dle dohody.

Vřele budeme vaše Autocentrum doporučovat.

S pozdravem a co nejvíce prodaných vozů přejí

9. 10. 2017, Ilona a Radek Krištůfkovi

Na svou práci jsme hrdí.
Prověřte si naši minulost

Aktuálně o nás

ŠKODA slaví 125 let! Oslavte je s námi limitovanou nabídkou!
ŠKODA slaví 125 let! Oslavte je s námi limitovanou nabídkou!
21. 1. 2020
Akční nabídka 125 let vás uchvátí mimořádnými prvky výbav ve zvýhodněných paketech a také cenách.
Povánoční jedinečná nabídka na vůz ŠKODA FABIA!
Povánoční jedinečná nabídka na vůz ŠKODA FABIA!
9. 1. 2020
Vánoce jsou za námi, ale AUTOCENTRUM Jičín teprve naděluje! Vůz ŠKODA FABIA pořídíte již od 199 900 Kč nebo od 2 777 Kč bez DPH / měsíčně.
Co přinesl rok 2019...
Co přinesl rok 2019...
6. 12. 2019
Rok 2019 přinesl mnoho zajímavých událostí a změn. Už teď se ale těšíme na to, co přinese rok 2020.

Práce je pro nás radostí.
Tohle je náš tým

Jaroslav Richter Jaroslav Richter JEDNATEL SPOLEČNOSTI
Pavel Fól Pavel Fól JEDNATEL SPOLEČNOSTI
Jaroslav Prager Jaroslav Prager VEDOUCÍ FLEET MANAGER
Bc. Iveta Brendlová Iveta Brendlová VEDOUCÍ PRODEJE NOVÝCH VOZŮ
Iva Bohuňovská Iva Bohuňovská VEDOUCÍ PRODEJE OJETÝCH VOZŮ
Petr Přibyl Petr Přibyl VEDOUCÍ SERVISU
Bc. Iveta Strouhalová Iveta Strouhalová MARKETING
Petr Sajenko Petr Sajenko EKONOM

Chcete pro nás pracovat?
Šikovným lidem neumíme říct ne

AUTOMECHANIK
AUTOMECHANIK
AUTOMECHANIK
PRODEJCE DÍLŮ A PŘÍSLUŠENSTVÍ
PRODEJCE DÍLŮ A PŘÍSLUŠENSTVÍ
PRODEJCE DÍLŮ A PŘÍSLUŠENSTVÍ
SERVISNÍ PORADCE
SERVISNÍ PORADCE
SERVISNÍ PORADCE

PRODEJCE ŠKODA DÍLŮ A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Jako prodejce ŠKODA dílů a příslušenství budete odpovídat za objednávání, příjem a výdej náhradních dílů a příslušenství. Budete dbát na vysokou kvalitu práce i aktivní a atraktivní prezentaci naší nabídky dílů a příslušenství zákazníkům.

CO DO VÁS OČEKÁVÁME:

 • středoškolské vzdělání
 • praxi 2 - 3 roky
 • znalost práce na PC
 • komunikační dovednosti a příjemné vystupování
 • řidičský průkaz sk. B
 • odolnost vůči stresu
 • trestní bezúhonnost
 • zákaznický a profesionální přístup
 • spolehlivost a loajalitu

CO VÁS ČEKÁ U NÁS:

 • práce s nejmodernější automobilovou technikou v příjemném, dynamickém kolektivu
 • zázemí moderní, prosperující společnosti
 • osobní rozvoj a další vzdělávání
 • odpovídající platové ohodnocení a benefity

Jedná se o pozice pro autorizovaný servis VOLKSWAGEN a SEAT. Zahájení v březnu 2020.


Svůj životopis zašlete na

pribyl@acjc.cz

Kontaktní osoba: Petr Přibyl +420 730 158 501

Autoklempíř

Co u nás budete dělat?

 • Standardní klempířské opravy po nehodách a drobné opravy

Co od vás požadujeme?

 • vyučení v oboru
 • praxe v oboru
 • řidičský průkaz skupiny B
 • svářečský průkaz výhodou
 • bezúhonnost
 • flexibilita

Co vám za to nabízíme?

 • certifikované školení od ŠKODA AUTO
 • perspektivní zaměstnání u rozvíjející se firmy
 • nadstandardní platové ohodnocení
 • příspěvek na penzijní/životní pojištění
 • zaměstnanecké stravenky


Máte zájem?

Napište nám něco o sobě. Nejlépe uděláte, když nám pošlete stručný a výstižný životopis.

pavel.fol@acjc.cz

Automechanik

Jako náš automechanik budete mít především za úkol provádět kvalitní opravy a řešit konkrétní závady na vozech k co největší spokojenosti zákazníků. Neméně důležitá je také vaše diagnostická úloha při problémech vozidel a schopnost dobře poradit a konzultovat se zákazníky případné problémy.

Co OD VÁŠ OČEKÁVÁME?

 • SOU bez maturity
 • plný úvazek
 • praxi 2 – 3 roky
 • znalost práce na PC
 • trestní bezúhonnost
 • spolehlivost a loajalitu

CO VÁS ČEKÁ U NÁS?

 • práce s nejmodernější automobilovou technikou v příjemném, dynamickém kolektivu
 • zázemí moderní, prosperující společnosti
 • osobní rozvoj a další vzdělávání
 • odpovídající platové ohodnocení a benefity

Jedná se o pozice pro autorizovaný servis VOLKSWAGEN a SEAT. Zahájení v březnu 2020.


Svůj životopis zašlete na

pribyl@acjc.cz

Kontaktní osoba: Petr Přibyl +420 730 158 501

PŘÍPRAVÁŘ VOZIDEL

Co u nás budete dělat?

 • Čištění interiérů, exteriérů klientských služebních vozidel
 • Obsluha automyčky

Co od vás požadujeme?

 • Řidičský průkaz sk. B
 • Spolehlivost, pracovitost, samostatnost a loajalitu
 • Bezúhonnost
 • Praxe v oboru výhodou, ne podmínkou

Co vám za to nabízíme?

 • Zajímavé platové ohodnocení
 • Zaměstnanecké stravenky
 • 20 dní dovolené + 3 dny free days


Máte zájem?

Pro více informací nás kontaktujte na telefonním čísle: +420 730 158 501 nebo e-mailu: pribyl@acjc.cz

PRODEJCE NOVÝCH VOZŮ

Co u nás budete dělat?

 • aktivní nabídka a prodej nových vozidel ŠKODA
 • nabídka finančních služeb
 • administrativa spojená s prodejem vozů

Co od vás požadujeme?

 • SŠ/SOU vzdělání
 • znalost práce na PC
 • řidičský průkaz sk. B
 • znalost AJ výhodou
 • zkušenosti z automobilové oblasti výhodou, nikoliv podmínkou
 • výborné obchodní a komunikační dovednosti
 • zákaznický a profesionální přístup
 • orientaci na výsledky
 • ochotu dále se vzdělávat
 • spolehlivost, nadšení a loajalitu
 • reprezentativní vystupování
 • trestní bezúhonnost

Co vám za to nabízíme?

 • zajímavé platové ohodnocení
 • zaměstnanecké stravenky
 • 20 dní dovolené + 3 dny free days
 • certifikované školení od ŠKODA AUTO


Máte zájem?

Napište nám něco o sobě. Nejlépe uděláte, když nám pošlete stručný a výstižný životopis.

brendlova@acjc.cz
tel.: 739 999 142

EKONOM – FINANČNÍ MANAŽER

Co u nás budete dělat?

 • Zodpovědnost za účetnictví, výkaznictví a controlling
 • Zastupování společnosti vůči třetím stranám (státní správa, banky, leasingové společnosti, auditoři, daňoví poradci)
 • Tvorba finančních plánů, řízení cash – flow
 • Zodpovědnost za zpracování výsledků hospodaření společnosti
 • Návrhy a kontrola ekonomické strategie
 • Úzká spolupráce s majiteli společnosti při rozvoji firmy
 • Vedení týmu podřízených

Co od vás požadujeme?

 • SŠ/VŠ vzdělání s ekonomickým zaměřením
 • Zkušenosti s ekonomickým řízením nejlépe v obchodní společnosti (5 let)
 • Znalost podvojného účetnictví
 • Orientace v daňové problematice
 • Dobré komunikační, organizační a analytické schopnosti
 • Pokročilá znalost MS Office
 • Znalost AJ nebo NJ slovem i písmem

Co vám za to nabízíme?

 • Zajímavé a motivující platové ohodnocení
 • Stabilní zaměstnání v perspektivní a rozvíjející se společnosti
 • Moderní zázemí
 • Služební vůz i k soukromému využití
 • Další firemní benefity


Máte zájem?

Napište nám něco o sobě. Nejlépe uděláte, když nám pošlete stručný a výstižný životopis.

Pavel Fól fol@acjc.cz
tel.: 739 999 148

SERVISNÍ PORADCE

Vaším hlavním úkolem bude příjem zakázek, jejich zpracování a poskytování co nejlepší péče a odborného poradenství zákazníkům. Budete spojovacím článkem mezi zákazníkem a ostatním servisním personálem, podílet se budete na plánování kapacity dílny a také odpovídat za kontrolu servisních prací.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:

 • SOŠ/SŠ s dopravním/technickým zaměřením
 • praxi a orientaci v oboru a dobrou znalost poradenských a prodejních technik
 • znalost práce na PC
 • řidičský průkaz sk. B
 • odolnost vůči stresu a zvládání vysokého pracovního tempa
 • komunikační dovednosti a příjemné vystupování
 • znalost AJ nebo NJ výhodou
 • zákaznický a profesionální přístup
 • spolehlivost a loajalitu
 • trestní bezúhonnost

CO VÁS ČEKÁ U NÁS:

 • práce s nejmodernější automobilovou technikou v příjemném, dynamickém kolektivu
 • zázemí moderní, prosperující společnosti
 • osobní rozvoj a další vzdělávání
 • odpovídající platové ohodnocení a benefity

Jedná se o pozice pro autorizovaný servis VOLKSWAGEN a SEAT. Zahájení v březnu 2020.


Svůj životopis zašlete na

pribyl@acjc.cz

Kontaktní osoba: Petr Přibyl +420 730 158 501

Naše pobočky

Autosalon ŠKODA a autorizovaný servis ŠKODA

Adresa Hradecká 1101
506 01 Jičín
Prodej
PO – PÁ 7:00 – 17:00
SO 8:00 – 12:00
Servis
PO – PÁ 7:00 – 17:00
SO 8:00 – 12:00
Ukázat podrobnosti

Prodej referenčních, předváděcích a ojetých vozů ŠKODA PLUS

Adresa Hradecká 1105
506 01 Jičín
Prodej
PO – PÁ 8:00 – 17:00
SO 8:00 – 12:00
 
   
   
Ukázat podrobnosti

Vedení společnosti, ekonomické oddělení, marketingové oddělení

Adresa Hradecká 1107
506 01 Jičín
Provozní doba
PO-PÁ 8:00 – 16:00
   
 
   
   
Ukázat podrobnosti