ŠKODA ​Car Configurator v našem showroomu

ŠKODA ​Car Configurator v našem showroomu
29. 9. 2015
Přijďte do našeho nového showroomu ŠKODA a sestavte si vůz podle svých představ.

ŠKODA ​Car Configurator, umožňuje detailní sestavení vozu podle specifických přání zákazníka

Na diodové obrazovce si může zákazník společně s prodejcem prohlédnout celou paletu modelů ŠKODA a sestavit si  tak vůz podle svých představ. V postupných krocích uživatel vybírá jednotlivé položky – od modelu přes výbavový stupeň, motorizaci, typ převodovky, barvu karoserie, velikost kol, provedení interiéru až po mimořádnou výbavu. Položky se násladně promítají do 3D modelu vozu. Na rozdíl od konfigurátoru dostupného na internetu, konfigurátor u nás na showroomu je daleko přesnější a představí Vám vůz, tak nejpodrobněji jak to jen jde. Další výhodou je aktivní konzultace s prodejcem, který se Vám po celou dobu věnuje a zodpoví Vám ihned případné dotazy.  

 

Během celého procesu má zákazník příležitost prohlédnout si vybraný vůz tak, jak v dané fázi konfigurace reálně vypadá, z mnoha úhlů vnějšího i vnitřního pohledu. Může si otevřít dveře vozidla, může nahlédnout do zavazadlového prostoru.  Dokonce si zákazník může vybrat, zda chce vůz pozorovat při denním světle a nebo chce vidět jak vypadá při noční vyjížďce, jak mu svítí světla a jak se mu leskne lak. U prohlídky vozu tedy samozřejmě nesmí chybět panel s bohatou paletou laků, které Vám ŠKODA AUTO nabízí. 

Neváhejte a přijďte do našeho nového showroomu a sestavte si vůz podle svých představ, naši specialisté Vám rádi se vším pomohou.

Jsme oficiálně certifikovaní více o nás

Naše pobočky

Autosalon ŠKODA a autorizovaný servis ŠKODA

Adresa Hradecká 1101
506 01 Jičín
Prodej
PO – PÁ 7:00 – 17:00
SO 8:00 – 12:00
Servis
PO – PÁ 7:00 – 17:00
SO 8:00 – 12:00
Ukázat podrobnosti

Prodej referenčních, předváděcích a ojetých vozů ŠKODA PLUS

Adresa Hradecká 1105
506 01 Jičín
Prodej
PO – PÁ 8:00 – 17:00
SO 8:00 – 12:00
 
   
   
Ukázat podrobnosti

Vedení společnosti, ekonomické oddělení, marketingové oddělení

Adresa Hradecká 1107
506 01 Jičín
Provozní doba
PO-PÁ 8:00 – 16:00
   
 
   
   
Ukázat podrobnosti