Jarní servisní prohlídka

Jarní servisní prohlídka
3. 3. 2015
S končícím zimním obdobím jsme pro vás v našem Q SERVISu připravili JARNÍ SERVISNÍ PROHLÍDKU vašeho vozu (osobního, užitkového i nákladního), a pro vybrané servisní úkony pak zajímavé JARNÍ AKČNÍ CENY.

S končícím zimním  obdobím jsme pro vás v našem Q SERVISu připravili JARNÍ SERVISNÍ PROHLÍDKU vašeho vozu (osobního, užitkového i nákladního),  a pro vybrané servisní úkony pak zajímavé JARNÍ AKČNÍ CENY.

JARNÍ SERVISNÍ PROHLÍDKA v období 10.3 až 30.5.2015 a  v ceně 199,- Kč obsahuje KONTROLU: podvozku, poškození laku, antikorozního nátěru podvozku, akumulátoru, výfuku, provozních náplní brzd, paměti závad a dále pak test výfukového potrubí endoskopickou kamerou. V případě, že si zjištěné závady necháte odstranit v našem servisu, získáte SLEVU NA PRÁCI ve výši 15%  a SLEVU NA MATERIÁL ve výši 10%. Jako příklad velmi zajímavých AKČNÍCH JARNÍ CEN na vybrané servisní práce uvádíme KOMPLET PŘEZUTÍ NA LETNÍ PNEU za 499,-Kč, VYČIŠTĚNÍ A DEZINFEKCE KLIMATIZACE za 300,-Kč ( původní cena 600,-Kč SLEVA 50% !! ) anebo KONTROLU A SEŘÍZENÍ GEOMETRIE za 400,- Kč u osobních a užitkových vozů, u nákladních vozů za 800,-Kč ( sleva oproti původní cen 50% !!! ). Objednávat se můžete telefonicky na tel. č. 736 761 949 anebo e-mailem na sevis@autocentrum-jc.cz.

Těšíme se na vás!

Tým Q SERVIS - AUTOCENTRUM Jičín